• RİZE PAZAR YILDIZ OTOMOTİV VE ENDÜSTRİYEL RULMANLARI - 0536 395 46 49 HAFTA İÇİ 8:30-19:00 CUMARTESİ 8:30 - 19:00 ARASI ÇALIŞMAKTAYIZ.
Sprey Ürünler
₺317,5₺254

  • Balata Spreyi: Diskli ve kampanalı frenleri, debriyaj parçalarını, yapıştırılacak ve sızdırmaz hale getirilecek yüzeyleri balata tozlarından, yağdan, gresten ve kirlerden temizler. Malzeme uyumluluğu yüksektir. Silikon içermez. LUBE BC 500ml.
  •  
  • Pas Sökücü: Formülü hiçbir aşındırıcı madde içermeksizin çok kalın tabakalı gres yağı ve kiri, etiket ve yapıştırıcı madde kalıntılarını yüzeyden tamamen temizler. Ayrıca oluşturduğu film tabaka ile çürüme ve paslanmaya karşı korur. RR-40 yüksek çekim özelliği sayesinde içeriğinde bulunan yağlayıcı maddelerin tüm yüzeye yayılarak hareketli parçalara mükemmel bir şekilde tutunmasını sağlar. RR-40 silikon veya toz ve kir toplayıcı herhangi bir katkı maddesi içermediğinden yüzeyde kir tabakası oluşturmaz. LUBE RR-40 200ml.
  •  
  • Sıvı Gres: Yataklar, kapı menteşe gibi pimlerinde, dişliler, raylar, darbe ve sallantıya maruz kalan tüm parçaların yağlanması işleminde kullanılır. Matkap ve kesici işlemlerde rahat delme, kesme işlemi sağlar. Su ile birleşmez ve ortamda suyu iter. Ağır yük altında yüksek sıcaklığa dayanıklı olarak çalışabilen yapıya sahip bir üründür. Yüksek nüfus etme ve tutunabilme özelliği ile en küçük alanlara kadar sızar ve çok uzun süre bu özelliğini korur. Civatalar için dolgu malzemesi vazifesini görür. Akma ve damlama yapmaz, şeffaf renklidir ve kalıcı yağlama yapar. Kansorejen madde içermez. LUBE LQ 400ml.

 

FİYATLARIMIZ TEMSİLİDİR

 Paylaş :

Sitenin ve mobil uygulamanın genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin Firmamız ve Firmamız’nın mobil uygulaması kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen FirmamızFirmamız sitesini ya da Firmamız’nın mobil uygulamasını kullanmayınız. Siteyi ya da mobil uygulamayı kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Firmamız, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (İsim, yaş, e-posta, vb.) talep etmektedir. Firmamız'da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları ya da profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için Firmamız bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde; sitede ya da mobil uygulama üzerinden yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler Firmamız tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır. Firmamız, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Benzer Ürünler